'Evde kal Türkiye için çal' videoları paylaşanlar akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve tablet kazanma şansı yakalıyor. | YurtTv
Dolar : Alış : 6.8138 / Satış : 6.8260
Euro : Alış : 7.5770 / Satış : 7.5907
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul22°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

‘Evde kal Türkiye için çal’ videoları paylaşanlar akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve tablet kazanma şansı yakalıyor.

06 Nisan 2020 - 147 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » ‘Evde kal Türkiye için çal’ videoları paylaşanlar akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve tablet kazanma şansı yakalıyor.
‘Evde kal Türkiye için çal’ videoları paylaşanlar akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve tablet kazanma şansı yakalıyor.

İSTANBUL, (DHA) – Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele sürecinde genel önlemler ve insani önlemler alındıktan sonra sosyal hayatı destekleyen faaliyetler internet üzerinden evlere ulaşmaya devam ediyor. ‘House in Square’ fotoğraf yarışmasına yoğun katılımın ardından Tuzla Belediyesi yeni bir uygulama başlattı. sosyal medya üzerinden ‘evde kalmak Türkiye’ çalmak akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler paylaşan videolar kazanma şansı var. Tuzla Belediyesi’nin ev sakinleriyle başlattığı ‘Evdeki Meydan’ fotoğraf yarışmasına katılanlar, kitap ve kahve gibi hediyeler kazanıyor. ‘Home Square’den sonra evde çekilen videolar ile yapılan şarkı yarışması yeni bir etkinlikti. ‘Türkiye’de oynamak için evde kalmak etkinliğe katılmak isteyen # evdekaltürkiyeiçinçal etiket videolarını sosyal medya hesaplarıyla paylaşmak yeterli. Yarışmanın galibi akıllı telefonu, ikinci dizüstü bilgisayarı ve üçüncü tableti kazanacak.

FOTOĞRAF PAYLAŞIMI ‘EVDE KARE’ YARIŞMASI YETERLİDİR ‘Evdeki fotoğraf ‘ yarışması ile evlerden çekilen fotoğraflara eğlenceli görüntüler yansıdı. Her gün üç kişi bir hijyen paketi kazandı ve sizi güldüren fotoğraflar hoş bir etkileşim yarattı. Devam eden etkinliğe katılmak için #EvdakiKare etiketi ile sosyal medya hesaplarındaki fotoğrafları paylaşmak yeterlidir. Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın başlattığı kitap kampanyası ile mücadeleyi destekleyen vatandaşlara evlerinde kalarak kitaplar ve Türk kahvesi dağıtıldı. Kitap bağışları ile bir kerede büyüyen etkinliğe ünlü yazarlar ve şairler katılırken, kitap okuyan vatandaşlar da kitap bağışını ve değişimini destekleyerek paylaşım ruhunu bilgi öğrenme kampanyasına dönüştürdüler.

Tuzla Belediyesi, aldığı önlemlerle çalışmalarını sahaya yayarken, insan merkezli tedbirlerle kesintisiz yaşamı desteklemeye devam ettiğini belirtti. Tuzla Belediyesi, “Evde Kalmak” çağrıları ile bölge sakinlerinin eğitim, iş ve sosyokültürel faaliyetlerine öncelik verdiğini ve 65 yaş üstü sakinlerinin evlerini bir anlamda terk edemeyen tüm ihtiyaçlarını desteklediğini açıkladı ve yaşamı normal seyrinde tutma çabasıyla psikolojik destek sürecini destekler.

Tuzla Şadi Yazıcı Belediye Başkanı, “Çalışmalarımız hızla devam ediyor. Vatandaşlarımız evde güvende olsa da, sahadaki mücadelemize devam ediyoruz. Aynı zamanda, hemşirelerimizin evlerinde daha iyi vakit geçirebilmeleri için akıllı şehir temelli faaliyetlerimizi tüm internet kanallarıyla evlere taşımaya devam ediyoruz. Gençlerin evde kalmaları ve destek vermeleri bizi çok mutlu ediyor. Buna ek olarak, gençler faaliyetleriyle bizi destekliyorlar. Katılmak isteyen tüm müzik severler bu etkinliğe katılabilir ”dedi. Evde kalma çağrısı ile evde kalarak onları destekleyen herkese teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika