"Hayata geçirdiğimiz projelerimizle sadece bugünü değil, Silivri'nin geleceğini de planlamaya çalıştık" dedi. | YurtTv
Dolar : Alış : 6.8138 / Satış : 6.8260
Euro : Alış : 7.5770 / Satış : 7.5907
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul22°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Hayata geçirdiğimiz projelerimizle sadece bugünü değil, Silivri’nin geleceğini de planlamaya çalıştık” dedi.

08 Nisan 2020 - 81 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » “Hayata geçirdiğimiz projelerimizle sadece bugünü değil, Silivri’nin geleceğini de planlamaya çalıştık” dedi.
“Hayata geçirdiğimiz projelerimizle sadece bugünü değil, Silivri’nin geleceğini de planlamaya çalıştık” dedi.

İstanbul (DHA) – Silvri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, bir yıllık çalışmasının bir açıklamasında şunları söyledi: “Uyguladığımız projeler sadece Silif’i planlamaya çalışmakla kalmıyor Bugün burada ve geleceği planlanıyor. ”Başkan Yılmaz, verilen hizmetleri desteklediği için Silivrillar’a teşekkür etti.


Başkan Yılmaz lisansını 8 Nisan 2019’da aldı ve görevlerini yerine getirmeye başladı. Dedi ki: “Silvrimimiz (Silvrim) her gün gelişiyor ve kendine güvenerek pozisyonuna doğru hareket ediyor.”

“YAPTIĞIMIZ HİZMETLERDEN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Görevindeki ilk yılını değerlendiren Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Değerli hemşerilerim; 29 Aralık 2018 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve evladı olmaktan her zaman gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile Silivri Belediye Başkanlığı Adaylığına layık görüldüm. Omuzlarıma yüklenen bu sorumluluğun farkında olarak, Cumhur İttifakı’nın paydaşları Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti teşkilatları ile birlikte, Silivri’de yaşayan vatandaşlarımızın teveccühleriyle 31 Mart 2019 seçimlerinden büyük bir zaferle çıktık.

8 Nisan 2019’da İlçe Seçim Komisyonu’ndan bir sertifika aldık ve “ Bismillah ” ın Silivri için çalışmaya başladığını söyledik. Silivrim Adamız yaklaşık yedi bin yıllık uygarlık tarihine sahiptir.Tarihi mirası, coğrafi konumu, tarım, turizm ve ticaret alanları benzersiz özelliklere sahiptir ve şüphesiz İstanbul’un en güzel bölgesidir. Bu özel bölgeye kutsal görevler, onurlar ve gurur için hizmet eden güzel insanları gördüğümüzü bir kez daha ifade etmek istiyorum.
Halkımızın yetki verdiği görev döneminin birinci yılında, ilçemize birçok projeyi kazandırmak ve yeni hizmetlerin temelini oluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Sosyal, şeffaf, hesap verebilir ve üretken belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiğimiz projelerimizle sadece bugünü değil; Silivri’nin geleceğini de planlamaya çalıştık” dedi.      

“SİLİVRİ’Yİ ÖZLEDİĞİ HİZMETLERE KAVUŞTURUYORUZ”

“İnsanca yaşamak, konforlu ve mutlu bir yaşam sürmek hepimizin hakkıdır” diyen Yılmaz, 8 Nisan 2019 tarihinden bugüne kadar geçen sürede, Silivri’nin geleceği için çok önemli girişimlerde bulunduklarını belirtti. Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz şunları söyledi:  “Vatandaşlarımızın yaşamları üzerinde olumsuz etkisi olan sorunları çözmek için gerekli araştırmaları başlattık. Silivri’yi çeşitli alanlarda marka bir şehir haline getirmek için ilk adımı attık ve kısa sürede uygulanan projeler Silivri’yi Eğitimden sanata, spordan sağlığa, kültürden turizme, sanayiden ulaştırmaya kadar pek çok alanda gerçekleştiremediğimiz Silivri hizmetlerini sunmaya kararlıyız Silvri için büyük çaba göstermeye devam edeceğiz. Özveri onunla yakından ilgilidir. “

“HİZMETLERİMİZE TÜM SİLİVRİ ŞAHİT”

Yılmaz şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl yaptığımız gibi tüm ekiplerimizle şeffaflık, adalet ve genel hizmet anlayışıyla çalışacağımızdan şüphemiz yok ve şüphesiz çalışacağız. “Silivri’miz her gün gelişiyor ve hak ettiğimiz yerde güvenle yürüyor. Çalıştığımız sürece Silivri’nin güzel olacağına inanıyoruz. Değişecek ve gelişecek. “

“ÜLKEMİZ KRİTİK BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR”

başkanıYılmaz, birinci yıl değerlendirme toplantısına geniş katılımla katılmayı planladıklarını ancak koronavirüs nedeniyle iptal edildiğini ve şöyle devam ettiğini söyledi:

“Kıymetli Silivrili hemşerilerim,

Sizi bir yıllık hizmetimize tanıtmak için bir toplantı yapmayı planlamıştık, ancak size tanıtacağız, ancak ülkemiz kritik bir süreçten geçtiğinden, toplantıyı iptal etmek zorundayız. Giderek daha da yakınlaşan bir çağdayız Ulusal ve ruhsal olarak birbirimizi kucaklıyoruz. Umarım bu zorlu günleri yüksek derecede dayanışma ile aştığımızda, sizinle tekrar buluşacağımızı ve yaptığımız tüm faaliyetleri detaylı olarak değerlendireceğimizi biliyorsunuzdur.

Devletimiz, tüm dünyaya yayılan koronavirüsleri (Covid-19) ile ciddi önlemler alarak muazzam bir mücadele başlattı. Silivri şehri olarak, vatandaşlarımızı 7/24 bu salgından korumak için çalışıyoruz.

Bir dayanışma duygusunu teşvik ederek ve ilham vererek geçmişin zorluklarının üstesinden geleceğimize tamamen inanıyorum. Zaman doldu, hayat normale dönecek ve birbirimizi tekrar kucaklayacağız. Dayan Silivrim geceyi gördü ve biz güneşi göreceğiz

ajanda dha

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika